Facebook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook

İlk Ve Tek Facebook Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

An error occurred while sending the message

YazarMesaj
sekmenismail

An error occurred while sending the message Empty
MesajKonu: An error occurred while sending the message   An error occurred while sending the message Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 4:57 pm

Merhabalar. Facebook hesabımın başına gelmeyen kalmadı. Size akıl danışmak istiyorum.

Öncelikle şifremi birisi öğrenip değiştirmiş. Bi süre şifremi geri almaya çalıştım ancak mail adresi doğrulama kısmına gelince mail gönder dediğimde An error occurred while sending the message hatasını alıyordum. Facebook'a baya bi mail attım hepsinde iletişime geçeceğiz diye mail response ettiler.

Şimdi şifremi deiştireni ve şifremin ne olduğunu öğrendim ancak aldığım hataya bakın

Hesabın geçici bir süre için durduruldu

Facebook hesabında şüpheli eylemler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olması mümkün. Bu tür e-dolandırıcılık saldırıları phishing ("oltalama") olarak biliniyor.

ve yine hesabın açılması için mail adresimi doğrulamaları gerekiyormuş ve mail gönder dediğimde aynı hatayı alıyorum. Facebook timine, disabled@facebook.com adresine her gün saydırıyorum ancak bi geri dönüş yapılmıyor.

Sizce eksik bişeymi var yoksa facebook bu gibi hesaplar için zaten mi ilgisizdir?

Yardım istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

An error occurred while sending the message
1 sayfadaki 1 sayfası