Facebook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook

İlk Ve Tek Facebook Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hesabım kapatıldı

YazarMesaj
Mehmet Ali GÜLKAYNAK

hesabım kapatıldı Empty
MesajKonu: hesabım kapatıldı   hesabım kapatıldı Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 9:31 pm

sayın admin

son 1 haftadır facebooka baktıgımda birinin benim şifremi örenmiş oldugunu gördüm sürekli benim yerıme saga sola mesajlar yazmıs
yaklasık 2 yıldır severek zamanımın buyuk bölümünü gecirdigim facebook adresim kapatılmış ben daha ne oldugunu anlamadan bütün resimlerim arkadaşlarım hiçbirinden haber alamıyorum şuan ne oldugunu daha anlayamadan

sizden ricam bana yardımcı olabılcecek durmunuz varsa yapabilirmisiniz eger bir hatam varsada özür dilerim ve gereken hassasiyeti gerektiginden daha fazla göstercegime emin olabilirsiniz ilk fırsatımda şifremi yeniden düzenlicem ve hatalı bütün mesajları silicem
facebooka kayıtlı oldugum msn adresim ultraslan.1905.gsm@hotmail.com
saygılarımla iyi çalışmalar

hesabım kapatıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar Lütfen Acilen Biriniz Yardım Edin 4 Yıldır Kullandığım Hesabım Facebook Tarından Kapatıldı Geçici Bir Süre Dediği Halde Hala Açılmadı