Facebook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook

İlk Ve Tek Facebook Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor

4 posters
YazarMesaj
arda_gs

ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor Empty
MesajKonu: ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor   ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 9:39 pm

ilişki durumumu ben ve bikaç arkdaşım dışında kimsenin göremediğini anladım bilgisi olan varsa yardım edebilirmi ??
kezman_9

MesajKonu: Geri: ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor   ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 9:48 pm

aynı sorun bendede var yardım edicek yokmu ?????
tokatlı_ali

MesajKonu: Geri: ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor   ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 10:08 pm

arkadaşlar bu sorun aslında çoğu facebook kullanıcısında var ama çoğu kişide bunun farkında değil eğer son zamanlarda ilişki ayarlarınızda çok oynamışsanız bu sorun yüksek ihtimalle çıkıyor karşınıza bu sorunla ilgili bilgi almak isteyen varsa tokatli_ali_1989@hotmail.com burdan bana ulaşabilir Wink
astaravista

MesajKonu: Yeni Site Açılmıştır   ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 3:07 pm

BU SİTE GÜNCEL DEĞİLDİR.. YENİ BİR FACEBOOK FORUM SİTE AÇILMIŞTIR.. GÜNCELDİR. SORUNLARINIZ YANITSIZ KALMAYACAKTIR..FACEBOOK SORUNLARI DIŞINDA BİR ÇOK ETKİNLİK VARDIR (VİDEO,FRAGMAN,KARİKATÜR,KOMİKLER...VB..) HERKESİ YENİ AÇILAN FACEBOOK FORUM SİTEMİZE BEKLERİZ.. SAYGILARIMLA.ADMİN
http://facebook.forumotion.com/profile.forum?mode=register

ilişkimi bikaç kişiden başka kimse göremiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen madur durumdayim yardim edicek kimse yokmu :S