Facebook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook

İlk Ve Tek Facebook Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin

2 posters
YazarMesaj
beenwoolf
Admin
beenwoolf

Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin Empty
MesajKonu: Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin   Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:35 pm

eveeeeet işte msn adresini koruma yöntemleri!!! biliyoruz ki bazı kişiler msn adreslerini patlatmaya çalışlar tabi bazen patlattıkları da olur ben de çok msn patlattım yani bu kurallara uyarsanız msninizi patlatamam açıkçca söylüyorum:D ama biz hep patlatmaya çalışırız şimdide biz koruyalım bakalım

Bu bilgileri herkese söylüyorum ama hâlâ "MSN mi çaldılar geri alabilir misin" sorusu geliyor bana. Bende bu bilgileri yazacam artık yeteeeer:

1- Şifreni en az 8 haneli yap ve harfler-rakamlar karışık olsun ÖR: m4e8h7m3e6t veya hasan34562_g5u5l2e4r gibi [Deneyerek Bulma Yöntemine Karşı]

2- Güvenlik sorunuzu sallayın (AMA UNUTMAYIN) ÖR: En sevdiğiniz tarihsel kişilik? SonyEricsson gibi [Gizli Sorudan Götürme Yöntemine Karşı]

3- Kesinlikle 2. mail adresi bulundurun ( MSN adresleri, kendi MSN adresiniz ve Mynet hariç ) şifre sıfırlama yapacaksanız eğer mail adresinize gelecek link ile yapın [Parola Sıfırlamayla Msn'i Geri Alabilme(Sigorta Gibi Bişi Farz Edin)]

4- Tanımadığınız kişileri MSN adresinize eklemeyin. Size önceden haber verenleri ekleyin [Bazı Adresleri Ekler Eklemez Trojan, Virüs vb. Bulaşır]

5- 4. maddedekine uymadın diyelim. Tanımadığın kişiden dosya, link alma. Webcamını açma [Bu Söylediklerimi Yaparsan IP Adresini Alırlar Bu Da Sadece Msn Değil Bütün Bilgisayarına Mal Olur]

6- Hotmail adresine gelen anlam veremediğin mailleri açma. Direk sil. [Bazı Maillerde Trojan ve Virüs Olabilir Bu Trojan ve Virüsler Pc'nizdeki Tüm Şifrelerin Karşıya Gitmesini Sağlar]

Bu kurallara uyarsan kimse senin MSN adresini ele geçiremez.
https://facebook.forumieren.com
Mehmet Ali GÜLKAYNAK

Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin Empty
MesajKonu: Geri: Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin   Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 9:35 pm

Very Happy asla yalnız yürümeyin Smile

uyarılar için teşekürler

Msn'im Hacklendi Geri Al Diye Sağa Sola Gitmeyin Hacklenemesin Olsun Bitsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saydada adam admin değilken geri alıyo bakarmısınız
» Facebook Hayran Sayfamda " KUTULAR " menüsü siLindi Geri getiremiyorum