Facebook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook

İlk Ve Tek Facebook Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar Lütfen Acilen Biriniz Yardım Edin 4 Yıldır Kullandığım Hesabım Facebook Tarından Kapatıldı Geçici Bir Süre Dediği Halde Hala Açılmadı

YazarMesaj
blitzkrieq

Arkadaşlar Lütfen Acilen Biriniz Yardım Edin 4 Yıldır Kullandığım Hesabım Facebook Tarından Kapatıldı Geçici Bir Süre Dediği Halde Hala Açılmadı Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Lütfen Acilen Biriniz Yardım Edin 4 Yıldır Kullandığım Hesabım Facebook Tarından Kapatıldı Geçici Bir Süre Dediği Halde Hala Açılmadı   Arkadaşlar Lütfen Acilen Biriniz Yardım Edin 4 Yıldır Kullandığım Hesabım Facebook Tarından Kapatıldı Geçici Bir Süre Dediği Halde Hala Açılmadı Icon_minitimeÇarş. Mart 27, 2013 10:11 am

Arkadaşlar 4 yıldır kulladığım hesabım facebook tarafından gecisi bir süre kapandı ama halen acılmadı 1 hafta felan oldu bekliyorum inşş açılı resimlerdeki gibi oluyor her şey ama telefon no mu giriyorum her türlü no girdim hiç birine mesaj gelmedi acaba açmıcaklarmı die süphelenmeye başladım ama hattan olabileciğini sanıyorum girdiğim bütün no lar turkcell avea yada vodafone no su girmedim hiç çünkü yok biri yardım etsin benim için ciddi bir mesele Sad

Arkadaşlar Lütfen Acilen Biriniz Yardım Edin 4 Yıldır Kullandığım Hesabım Facebook Tarından Kapatıldı Geçici Bir Süre Dediği Halde Hala Açılmadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LÜtfen yardım Edin Lütfen...
» videoları açamıyorum lütfen yardım edin
» arkadaşlar yardım grup kurdum facebook da aramada gözükmüyor
» hesabım kapatıldı
» Yardım lüTfen